0

Белшина ArtMotion 175/70 R13 82T

Код товару: 273261

Наявність: на складі 4 шт.

1 701 грн

- +

сума: грн.
Виробник :Белшина
Модель :ArtMotion
Ширина :175
Профіль :70
Діаметр :13
Сезон :літня
Індекс швидкості (км / год) :T(190км/час)
Індекс навантаження (кг) :82 (475 кг)
Тип транспортного засобу :Легковий
Країна виробник :Білорусь
Рік виготовлення шин :

ArtMotion

Опис шини Белшина Artmotion


Літня шина Белшина Artmotion є одним з недавніх поповнень в лінійці легкових моделей відомого білоруського бренду. Використання високоефективних сучасних технологій забезпечило їй продуктивність на рівні іменитих іноземних конкурентів. При цьому варто дана шина відчутно дешевше.

При розробці цієї моделі особлива увага була приділена забезпеченню високого рівня комфорту. Причому мова йде не тільки про рівень шуму, але і про керованість, яку можна охарактеризувати, як надійну і прогнозовану. В значній мірі вона забезпечується за рахунок оптимізованого профілю протектора. Завдяки цьому пляма контакту практично не змінює свої форму і розміри під дією різноспрямованих сил прискорення.

Що стосується рівня шуму, то він знаходиться на дуже низькому рівні. Для цього було застосовано відразу кілька технічних рішень. Одне з них, спеціальне поздовжнє ребро з зовнішньої сторони протектора. Крім забезпечення курсової стійкості цей елемент перешкоджає поширенню шумів назовні. Крім того, всі протекторні блоки розташовуються з різним кроком відносно один одного, що також підвищує акустичний комфорт.

На мокрій дорозі дана модель виділяється яскраво вираженою стійкістю до аквапланування. Її протектор оснащений дуже широкими поздовжніми канавками, до яких примикає безліч поперечних каналів. Це дозволяє протектору вкрай ефективно осушувати пляма контакту навіть при сильному дощі.

Основні особливості Белшина Artmotion

- підвищений рівень комфорту, як акустичного, так і їздового;
- багатофункціональне поздовжнє ребро з зовнішнього боку протектора;
- широкі поперечні блоки плечових зон покращують стійкість при маневруванні, скорочують гальмівний шлях;
- великий обсяг дренажних канавок забезпечує ефективне осушення плями контакту.


Читати далі Сховати

інші шини в вашому розмірі