0

Fulda EcoControl 175/70 R13 82T

Код товару: 258903

Наявність: на складі 2 шт.

1 221 грн

- +

сума: грн.
Виробник :Fulda
Модель :EcoControl
Ширина :175
Профіль :70
Діаметр :13
Сезон :літня
Індекс швидкості (км / год) :T(190км/час)
Індекс навантаження (кг) :82 (475 кг)
Тип транспортного засобу :Легковий
Країна виробник :Туреччина
Рік виготовлення шин :

EcoControl

Опис шини Fulda EcoControl


Шина Fulda EcoControl - це річна модель для автолюбителів, які очікують від шини збільшеного пробігу без різних компромісів в управлінні. Спеціально розроблений асиметричний малюнок забезпечив підвищену безпеку і відмінну економічність.

Основні переваги шини: великий пробіг, маленький гальмівний шлях на мокрому дорожньому покритті, економія палива. При цьому шина має відмінне опір акваплануванню, забезпечує мінімальний рівень шуму, прекрасну керованість і безпеку при русі.

Технологія виробництва шини оптимізована для забезпечення максимально можливого зчеплення на мокрому дорожньому покритті. Новий склад гумової суміші, з використанням спеціальної силики, дозволив збільшити до межі пляма контакту з дорогою, забезпечуючи високий рівень зчеплення. Відмінний рівень зчеплення при русі і гальмування також забезпечується великою кількістю радіальних канавок на протекторі. Велике число крайок зачеплення створює незвичайний ефект «загребания», роблячи гальмівний шлях ще коротше.

Крім безпеки шини, пробіг є головним критерієм, для водіїв середніх і невеликих автомобілів. Новий контур плоского типу і підвищена ширина протектора забезпечують більш рівномірний розподіл тиску, в результаті зменшуються піки тиску і збільшується пробіг.

Протектор шини Fulda EcoControl має збільшену глибину, яка спільно з новим «холодним» гумовим складом, роблять шину більш зносостійкою, в результаті підвищується пробіг. Шина відмінно економить паливо за рахунок якісного опору коченню. Стабільна центральна область, що має безперервні центральні ребра, передає напрямок руху керма дуже точно на дорожню поверхню. Зовнішні великі плечові блоки переносять послідовно навантаження при управлінні від центру шини до плечової зони, забезпечуючи безпечне управління при проходженні поворотів.

Основні особливості шини Fulda EcoControl

- Новий склад гумової суміші з вмістом силіки для підвищення зчеплення на мокрому дорожньому покритті;
- Збільшене пляма забезпечує підвищену стійкість і керованість;
- Спеціально розроблений протектор забезпечує відмінне управління, швидкий зворотний звязку і мінімальний гальмівний шлях;
- Спеціальний посилений корд підвищив надійність шини, а також збільшив опірність шини до зовнішніх пошкоджень.

Читати далі Сховати

інші шини в вашому розмірі