0

Про компанію

Заснування.

Наша компанія заснована у 2009 році.

Історія компанії починалась з однієї маленької шиномонтажної майстерні в гаражному кооперативі, і спектр послуг обмежувався лише ремонтом проколів та сезонною заміною шин.

 

Торгова марка.

У 2010 році нами була зареєстрована національна торгова марка «TIRES»

 

Сервіс.

Зараз ми - шинний центр з повним спектром послуг. Наша мережа налічує чотири шиномонтажні майстерні з найновішим німецьким та італійським обладнанням та окремий великий склад для сезонного зберігання шин, ми працюємо цілодобово та пропонуємо наступні послуги:

-Сезонне зберігання шин;

-Шиномонтаж;

-Балансування;

-Прокатка сталевих дисків;

-Рихтування легкосплавних дисків за допомогою професійних гідравлічних пресів;

-Аргонове зварювання тріщин на дисках та усунення бордюрних подряпин.

На всіх шиномонтажах працюють комфортні кімнати відпочинку з кавою, інтернетом та телевізорами.

 

Виробництво.

У 2015 році був відкритий цех піскоструменевого очищення металу та цех порошкового (полімерного) фарбування дисків та інших деталей.

Піскоструй – це процес обробки деталей сухим річковим піском під великим тиском. В результаті такої обробки з деталей знімається стара фарба, бітумні відкладення, бруд та іржа. Після піскоструйної обробки деталі чисті та повністю готові для подальшого фарбування.

Найчастіше ми виконуємо піскоструйне очищення для:

Автомобільних дисків;

Елементів підвіски;

Гальмівних суппортів;

Човнів (яхт) до 6м;

Порошкове фарбування – процес нанесення на металічні поверхні захисного покриття з подальшим запіканням в промисловій печі при температурі 200 градусів по цельсію.

Ми пропонуємо нанесення захисного декоративного покриття на будь-які деталі довжиною до 3 метрів. Найчасіше порошкове фарбування використовують для реставрації автомобільних дисків.

 

Інтернет-магазин «Tires.UA».

У 2018 році ми відкрили відділ продажу шин. Постійно в наявності більше 13000 моделей шин на будь-який бюджет. Наш відділ логістики організує доставку шин прямо до Вашого дому, або в будь-який шинний центр. Всі менеджери Call-центру – водії зі стажем.

 

Наша мета – задоволений клієнт. Ключовим фактором для нас є надання найякісніших автомобільних послуг.